Paris, New York, Tokio...

21. únor 2010 | 17.04 |
› 

Každý člověk sní o tom, že se jeho sny stanou skutečností. Já jsem taky člověk a mám své sny. Spoustu snů, většina z nich by však potřebovala dost velký kapitál... jako všechno v tomto světě.
Chci cestovat a vidět celý svět, chci mít skvělou práci,  která mě bude bavit a bude dobře placená, chci mít spřízněnou duši a dobré kamarády. Chci toho moc.
Mým největším snem je byt. Úplně obyčejný malý byt kdekoli mimo Českou republiku. New York, London, Tokio, Paris... kdekoli, kam se nedostane zmínka o ODS, ČSSD, mé střední škole a některých lidech z mého okolí. Všechno má sice rub a líc, ale v tomto případě nemůže pár skvrn na rubu poškodit líc. Člověk se na ten rub rád koukne, zavzpomíná... a otočí zpět na líc.
Zatím jenom sním, ale věřím, že "My dream comes true".

Sama sebe označuju za kariéristickou mrchu. V dnešní době totiž dívka nemůže být hodným koťátkem v domácnosti - vlastně může, ale je jí to k ničemu. Chci být nezávislá a svobodná a úspěšná. Abych všem těm lidem okolo pak mohla říct: "Vidíte? A vy jste mi nevěřili."
No a zatím tu tvrdnu hezky doma, v teple. Chystám se na zítřejší "super" den ve škole a sním o New Yorku, Londýně, Tokiu, Paříži a dalších úžasných městech, kam se jednou určitě podívám. Aspoň jako turistka.

Zpět na hlavní stranu blogu

Související články

žádné články nebyly nenalezeny

Komentáře

RE: Paris, New York, Tokio... rejpal* 22. 02. 2012 - 13:02